شماره های تماس:

021-88175271 | 021-88175276 | 021-44724873

7 روز هفته

9 صبح - 8 شب

تمام مناطق تهران

شمال | جنوب | غرب | شرق

پکیج دیواری

پکیج دیواری

در زمان گذشته برای گرمایش منازل یا اداری وغیره از موتورخانه ها با هزینه های زیاد استفاده می‌کردند. بعد از مدتی پکیج دیواری وارد بازار شد .که بازدهی بالایی داشت و نسبت به موتورخانه ها هزینه کمتری هم داشت.

تعمیر پکیج دیواری؟

پکیج دیواری را می‌توان برای هر واحد جداگانه ای استفاده شود.که باعث استقلال هر یک واحد آپارتمان می‌شود.یکی از مزایای پکیج دیواری نصب آنها در آشپزخانه یا آبدارخانه بر روی دیوار است که برای ایمنی بهتر از دودکش دو جداره استفاده می گردد.از جمله مصرف پکیج گرم کردن خانه یا واحد تجاری  از طریق گرمایش از کف، رادیاتور و فن کوئل است. اگر بخواهیم در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم باید از پکیج و کویل آب گرم استفاده نمائیم تا گرمای بهتر با هزینه کمتری داشته باشیم. در صورتی که برای پکیج شما مشکلی به وجود آمد می‌توانید با تماس شرکت تکنوتهویه درخواست تعمیر کار کنید تا سریعا به محل موردنظر اعزام گردد.

معرفی قطعات پکیج دیواری؟

هدف ما برای معرفی قطعات پکیج دیواری به اینگونه است که در هنگام تعمیر پکیج دیواری با همه قطعه ها آشنایی داشته باشید وبه نحوه درست عیب یابی و تعمیرات را انجام دهیم .پس با خیالی آسوده به تیم تکنوتهویه اعتماد کنید.

🌟برد پکیج دیواری

برد پکیج یه صفحه سبز رنگ است که از قطعات مانند ،آی سی،خازن،مقاومت  روی آن وصل شده..برد مهم ترین قطعه در پکیج دیواری است چون که وظیفه اصلی پکیج را انجام می‌دهد و  وظیفه آن ارتباط بین تمام قطعات پکیج ومدیریت

ال سی دی 💥روی پکیج است که از طریق ال سی دی  می‌توان تمام ارورهای پکیج دیواری را نمایان کند.

فیوز💥از مجموعه روی برد می‌توان فیوز در ورودی برق قرار گرفته واجازه اتصال کوتاه را در مادر برد نمی‌دهد

رله💥به یک نوع سوئیچ الکترومکانیکی می‌گویند

ای سی رگولاتور 💥یکی از قطعات که اجازه ولتاژ اضافی بر روی مادر برد را نمی‌دهد

ترانس💥ترانس برق ۲۲۰ ولت شهری را به ۱۸ ولت و ۹ولت تبدیل می‌کند

ای سی 💥یک قطعه کوچک است که تمام برنامه های پکیج دیواری درون آن قرار دارد.

تعمیر برد پکیج دیواری؟

شرکت تکنوتهویه با تیم حرفه ای و فوق‌العاده و متخصص در کمترین زمان ممکن برد پکیج دیواری شما را تعمیر می‌کند 

🌟جرقه پکیج دیواری:🌟

یکی از قطعات پکیج جرقه نام دارد که با چند برابر شدن ولتاژ وروردی قوس الکتریکی به وجود می آید وگازی که از شعله خارج می‌شود پکیج دیواری روشن می‌شود.

جرقه پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری وزمینی تکنو تهویه

🌟وریستورپکیج دیواری 🌟

به نوعی از مقاومت‌ها می‌گویند که اجازه ولتاژ اضافی به درون دستگاه را نمی‌دهد که باعث می‌شود سایر قطعات حساس بسوزند.

وریستور پکیج دیواری

 تعمیر پکیج دیواری تکنوتهویه

🌟پمپ سیرکولاسیون پکیج دیواری 🌟

این پمپ برای تنظیم فشار آبگرم و گرمایش است که در بیشتر اوقات فشار آب یا گرمایش افت می‌کند که این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش بدهد

پمپ سیرکولاسیون پکیج دیواری

 تعمیر پکیج دیواری تکنوتهویه

شیر اطمینان پکیج دیواری

این قطعه از قطعه های حساس به فشار و دما است. که اگر آب به دمای بیش تر از حد خود برسد یا فشاری به شیر وارد بشود. شیر اطمینان باز می‌شود وپکیج را تخلیه می‌کند.

تعمیر پکیج دیواری technotahvieh

🌟ترموستات دود پکیج دیواری 🌟

به این قطعه سنسور دود می‌گویند که به کلاهک تعدیل وصل می‌شود وزمانی که دودکش با مشکلی مواجه شود وبه درستی انجام  وظیفه نکند به صورت اوتوماتیک پکیج را خاموش می‌کند.

ترموستات دود پکیج دیواریتعمیر پکیج دیواری  technotahvieh
🌟فلوسوئیچ پکیج دیواری 🌟

این قطعه کلید جریان هم نامیده می‌شود که در مسیر ورودی آب به شوفاژ و رادیاتور قرار می‌گیرد و توانایی قطع و وصل کردن آن به صورت جریان الکتریکی را دارد.

شیر سه طرفه پکیج دیواری؟

یکی از اجزای پکیج می‌باشد که وظیفه اصلی آن تغییر مسیر آب از شوفاژ به لوله‌های آب گرم مصرفی و برعکس می‌باشد.

شیر سه طرفه پکیج دیواری

🌟شیر پر کن پکیج دیواری 🌟

این نوع شیر برای پر کردن آب پکیج استفاده می‌شود که محل قرار گیری آن بین پکیج و لوله آب سرد ورودی به پکیج می‌باشد و با باز کردن این شیر پکیج تا حد مجاز پر خواهد شد.

شیر پر کن پکیج دیواری

عملکرد پکیج در حالت تابستانی چگونه است؟

هنگامی پکیج دیواری شروع به کار می‌کند که به آب گرم نیاز داشته باشد که این  عملیات به صورت اوتوماتیک انجام می شود. زمانی که شیر آب گرم باز شود سنسور فشار مشعل را روشن می کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج دیواری خاموش می شود. که این از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می گردد

عملکرد پکیج در حالت زمستانی چگونه است؟

وظیفه پکیج دیواری در فصل زمستان متفاوت است زیرا علاوه بر آب گرم داشتن باید رادیاتور و شوفاژهای گرم کننده را هم گرم کند .که اولویت اصلی با آبگرم مصرفی می‌باشد. وقتی که شیر آب گرم باز شود سنسور برقی مدار رادیاتور تا وقتی که آبگرم مصرفی باز باشد قطع می‌شود البته این موقت است وبا بستن شیر آب گرم مدارآبگرم رادیاتور وصل می‌شود و دائما به صورت آنی آبگرم در دسترس است.

در چه مواردی پکیج دیواری نیاز به تعمیر یا سرویس دارد

افزایش طول عمر پکیج، رسوبات کربن تولید شده در اثر احتراق در دمای بالا، تجمع گرد و غبار وارد شده هوا در پکیج دیواری و همچنین عواملی مانند رسوب، گل و لای و میکروارگانیسم ‌های موجود در سیستم آبراهه را تحت تأثیر قرار خواهند داد. تبادل حرارتی و مکانیکی قطعات متحرک اثر نامطلوبی دارند که باعث کاهش طول عمر پکیج و افزایش میزان خرابی آن می شود. بنابراین، برای اینکه پکیج دیواری در شرایط کاری مناسب، کارآمد و اقتصادی کار کند، باید به طور منظم از تجهیزات نگهداری کرد.

مشکلاتی که نیاز به تعمیر پکیج دارند عبارتند از:

⬅️گرم بودن کم رادیاتورها

⬅️حرارت یا گرمای کم آب مصرفی یا نوسان دما

⬅️انفجاری روشن شدن پکیج

⬅️پکیج دائم افت فشار دارد.

⬅️کار نکردن پمپ یا صدای ناجور آن

⬅️سر و صدای بیش از حد پکیج هنگام کار

⬅️افزایش فشار همزمان با افزایش دما می باشد.

⬅️افزایش یکباره فشار

نصب پکیج دیواری؟

این روزها شاهد نصب پکیج دیواری در بیشتر آپارتمان ها وساختمان ها هستیم.نصب راحت و آسان. اشغال کردن فضای کم از آشپزخانه نسبت به آب گرمکن هاست.حذف بخاری یکی دیگر از مزاياي استفاده از پکیج دیواری می‌باشد. حال با وجود این چنین امکاناتی تامین آبگرم و گرمایش رادیاتورها ممکن است دچار مشکل شود.که لازم است با یک تعمیرکار پکیج دیواری تماس بگیرید. که مشکل دستگاه را بررسی کند وسپس تعمیر پکیج دیواری را انجام دهد. که ما تیم حرفه ای تکنو تهویه را به شما معرفی می‌کنیم.کافیست با ما تماس بگیرید تادرکمترین زمان در محل موردنظر حاضر شوند.

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج


خدمات قابل ارئه سرویس و تعمیر پکیچ تکنوتهویه

🌟نصب و راه‌اندازی پکیج

🌟سرویس کامل پکیج، عیب‌یابی و رفع خطا پکیج

🌟لوله‌کشی و تعویض قطعات پکیج

🌟تعمیر پکیج دیواری و زمینی

🌟تعمیر برد پکیج

🌟تعمیر مبدل پکیج

🌟تعمیر پمپ پکیج

🌟نشتی یابی

🌟اسیدشویی، جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج

🌟تنظیم باد منبع پکیج

🌟تعمیر انواع پکیج‌های بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، تاچی و…

دلیل نشتی آب در پکیج دیواری ؟

دلایل زیادی می توانند باعث نشتی آب در پکیج شوند. از مهم ترین دلیل آن می تواند شکسته شدن پمپ یا سوراخ شدن دیافراگم باشد ولی دلایل دیگری هم دارد که برای تشخیص و یا تعویض آن باید از تعمیرکاران کاربلد کمک گرفت.

دلیل سرو صدای زیاد پکیج دیواری ؟

زمانی که محور یا پروانه پمپ شکسته شود باعث می شود زمانی که در حال کم کردن دور کم و زیاد هستید صدای زیادی تولید گردد. اگر این مورد پیش بیاید باید جهت تعویض آن از تعمیرکاران کمک گرفت.

دلیل گردش نکردن آب در پکیج دیواری 

دلیل اصلی این مشکل خرابی پمپ سیرکولاسیون پکیج می باشد که کار چرخش آب در پکیج را بر عهده دارد. در صورتی که این قطعه خراب شده و یا نیاز به تعویض قطعات داخلی داشته باشد باید توسط تعمیرکار درست گردد.

دلیل آفت فشار آب در پکیج دیواری 

اگر با مشکل در افت فشار آب روبه رو شدید می توانید دلیل آن را سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط پکیج بدانید و یا کم شدن فشار در هوای منبع باشد. جهت رفع این مشکل باید این منبع عوض شود و اگر کاهش هوا دلیل آن باشد باید منبع را با فشار باد پر نمود.

دلیل گرم نشدن آب رادیاتور پکیج دیواری 

قطعه ای مهم موتور شیر سه راهه در پکیج است، که اگر مشکل داشته و یا سوخته باشد و آب در مسیر رفت و آمد نکند این ایراد در پکیج خود را نشان خواهد داد. در صورتی که مشکل از همین مورد باشد باید توسط تعمیرکاران تعویض گردد

هواگیری پکیج چیست؟

یکی دیگر از مشکلات هواگیری است که برای پکیچ به وجود می آید. اگر شما سالهاست که پکیج دیواری دارید قطعا باید آن را هوا گیری کنید .که این کار توسط  بهترین تعمیر کاران پکیج دیواری هواگیری می‌شود

آشنایی با انواع پکیج

پکیج دیواری

کولر گازی

داکت اسپلیت میتسوبیشی

کولرگازی LG

خدمات ما