آیکون تکنو تهویه

تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری
سرویس و تعمیر پکیج دیواری یعنی، تمامی قطعات و اتصالات کنترل شده و در صورت گرفتگی لوله‌ها با استفاده از اسید، رسوب‌ زدایی انجام می‌شود. اگر قطعه‌ای در پکیج معیوب باشد، تعمیر یا تعویض می‌گردد. تمامی این مراحل از جمله وظایف سرویس کاران پکیج تکنو تهویه است.

 

سرویس و تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران

جهت درخواست تعمیرکار پکیج جهت تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۷۲۴۸۷۳

۰۹۱۲۹۶۴۳۶۶۱

۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۱

۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۶

 

پکیج دیواری چیست؟

پکیج دیواری درواقع وسیله‌ای نسبتاً جدید است که جایگزین آبگرمکن ها و موتورخانه هایی شده است که در گذشته در منازل و یا سازمان‌ها و ادارات استفاده می‌شدند. درواقع پکیج دیواری کار موتورخانه و آبگرمکن را به‌تنهایی انجام می‌دهد و علاوه بر اینکه فضای بسیار کمتری را اشغال می‌کند، هزینه کمتری را نیز از نظر خرید، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری به خود اختصاص می‌دهد.

 

تعمیر پکیج

انواع پکیج

پکیج‌ها را می‌توان بر اساس محل نصب (دیواری، زمینی، زمینی ایستاده)، سیستم احتراق و مشعل (زمینی مشعل‌دار و زمینی بدون مشعل)، نوع سیستم تأمین آب (برخی از پکیج‌ها دارای حجم و ظرفیت محدودی برای تأمین آب گرم هستند)، فن و خروجی آلاینده (دارای فن و بدون فن)، نوع مبدل حرارتی (تک مبدله و دو مبدله)، عملکرد تابستانی و زمستانی، نوع سوخت (گازی، گازوییلی، دوگانه‌سوز و برقی)، محفظه احتراق (محفظه باز و محفظه بسته) و پکیج دیواری چگالشی به چندین نوع مختلف دسته‌بندی کرد که برای هر بنایی با توجه به نیازها و ویژگی‌های آن بنا و ساختمان می‌توان پکیج مناسب را تهیه کرد.

خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری توسط تیم تکنو تهویه در غرب تهران انجام می شود.

 

پمپ پکیج دیواری

اجزای پکیج دیواری

به‌طورکلی پکیج دیواری از قطعاتی مانند برد، وریستور، ترمیستور، کلید جریان، برد جرقه، شیر سه‌طرفه، پمپ خطی، شیر پرکن پکیج، شیر تخلیه آب مدار گرمایش، سنسور حرارتی مدار آبگرم مصرفی، شیر اطمینان، گیج دما و فشار، کلید حرارتی مدار گرمایش، ترموستات دود یا سنسور دود، منبع انبساط دیافراگمی، شیر هواگیری اتوماتیک و سیستم ضد یخ‌زدگی تشکیل شده است که در ادامه هر یک از این قطعات پکیج دیواری را شرح خواهیم داد. شما میتوانید برای تهیه هر یک از قطعات و لوازم جانبی پکیج دیواری به بخش فروشگاه تکنو تهویه مراجعه نمایید و بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار را تهیه نمایید.

۱- برد پکیج دیواری:

برد پکیج دیواری مانند مغز دستگاه عمل می‌کند که وظیفه‌ی آن این است که تجزیه‌وتحلیل ورودی و خروجی‌های دستگاه را انجام می‌دهد. ورودی‌های پکیج دیواری شامل دوشاخه برق، ترمیستورها (NTC) –کلید حرارتی، پتانسیومترها، کلید انتخاب فصل، سنسور شعله، فلوسوئیچ یا کلید جریان می‌باشد.
خروجی‌های پکیج دیواری شامل شیر ۳ طرفه، شیر گاز ورودی، پمپ سیرکولاسیون، برد جرقه، لامپ خطا برد جرقه یا همان ترانس جرقه می‌باشد.

روی برد پکیج دیواری المان‌هایی مثل رله (یک سوئیچ الکترومکانیکی است که از یک بوبین و یک سری کنتاکت تشکیل شده است.)، ترانس تغذیه (برق ۲۲۰ ولت متناوب شهری را به ۹ولت و ۱۸ ولت متناوب تبدیل می‌کند.)، فیوز (در ورودی برق اصلی به دستگاه قرار دارد و در مقابل هر نوع اتصال کوتاه عمل کرده و برق ورودی به برد را قطع می‌کند.

این قطعه قابل تعمیر نیست و بایستی پس از رفع عیب مدار از اتصالات احتمالی یا کشیدن جریان اضافی تعویض گردد.)، آی سی و آی سی رگولاتور (به دلیل حساسیت بالای قطعات الکترونیکی لازم است ولتاژ تغذیه و قطعات کاملاً ثابت و صاف و بدون نوسان باشد و برای این اهداف از IC رگولاتور استفاده می‌شود.)

برای خدمات سرویس و تعمیر پکیج دیواری با تکنو تهویه در تماس باشید.

۲- وریستور پکیج دیواری:

نوعی مقاومت وابسته به ولتاژ است که برای حفاظت از قطعات و مدارات الکترونیکی در برابر ولتاژ اضافی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قطعه در مدار با مصرف‌کننده به‌صورت موازی قرار می‌گیرد.

۳- ترمیستور پکیج دیواری:

یک مقاومت حساس به درجه حرارت از جنس نیمه‌هادی می‌باشد. ترمیستورها بر دو نوع‌اند:
۱- ترمیستور با ضریب حرارتی مثبت: مقدار مقاومت این نوع ترمیستور با افزایش دما افزایش می‌یابد.
۲- ترمیستور با ریب حرارتی منفی: مقدار مقاومت این نوع ترمیستور با کاهش دما کاهش می‌یابد.

۴- فلوسویچ یا کلید جریان پکیج دیواری:

در مسیر آب ورودی به شوفاژ دیواری قرار دارد و همانند یک کلید باعث قطع و وصل جریان الکتریکی می‌شود. در داخل فلوسویچ قطعه‌ای شناور قرار دارد که می‌تواند بالا و پایین برود.

۵- برد جرقه پکیج دیواری:

چندین برابر کردن ولتاژ ورودی و انتقال آن به مشعل را به عهده دارد و چون بدنه‌ی مشعلErth می‌باشد و ولتاژ که در حدودV۱۲۰۰۰ است در فاصله‌ای کمتر از CM۱ پره‌های مشعل ایجاد قوس الکتریکی می‌نماید و در صورت باز بودن گاز در مشعل شعله ایجاد می‌شود.

۶- شیر سه‌طرفه پکیج دیواری :

یکی از قطعات پکیج دیواری شیر سه راهه می‌باشد که تغییر مسیر عبور آبگرم از مدار شوفاژ به مدار آبگرم مصرفی توسط این شیر انجام می‌گردد .

۷- پمپ خطی یا پمپ سیرکولاسیون پکیج دیواری:

جهت جبران افت فشار مدار گرمایش و گردش آبگرم در مسیر بسته گرمایش از این پمپ استفاده می‌شود. این پمپ توسط یک عدد خازن که به‌طور سری در مدار الکتریکی آن نصب‌شده راه‌اندازی می‌شود.

۸- شیر پرکن پکیج دیواری:

برای آب‌گیری سیستم به کار می‌رود. این شیر بین پکیج حرارتی و لوله‌ی آب سرد ورودی به پکیج قرار دارد و با باز کردن این شیر آب را به‌اندازه‌ی نرمال و مجازBar1.5 وارد سیستم می‌کند.

۹- شیر تخلیه‌ی آب مدار گرمایش پکیج دیواری:

در زمان خرابی و تعمیرات و سرویس پکیج حرارتی از طریق این شیر آب داخل سیستم را تخلیه می‌کنیم.

۱۰- NTC یا سنسور حرارتی مدار آبگرم مصرفی پکیج دیواری:

از این قطعه جهت حس کردن دمای لوله‌ی مبدل مربوط به آبگرم مصرفی نصب می‌گردد و درصورتی‌که دمای لوله بیش‌ازحد نرمال گردد باعث خاموش شدن مشعل دستگاه می‌شود تا از بروز هرگونه حادثه ناگوار جلوگیری گردد.

۱۱- شیر اطمینان پکیج دیواری:

یک نوع شیر حساس به دما و فشار است و برای زمانی که فشار کاری سیستم ازBar 3 بیشتر شود یا زمانی که دمای سیستم از حد نرمال بالاتر رود (۹۹ درجه سلسیوس بگذرد) با باز شدن مجرای خروجی این شیر، فشار و آب اضافی از سیستم خارج می‌شود و در حقیقت یک نوع شیر ایمنی به‌حساب می‌آید. حس گر فشار آب: وقتی‌که فشار سیستم از حد نرمال کمتر شود یعنی به Bar1 برسد از روشن شدن دستگاه جلوگیری می‌کند .

۱۲- گیج دما و فشار پکیج دیواری:

همان فشارسنج و دماسنج است که بر روی بدنه‌ی پکیج نصب‌شده است و فشار و دمای سیستم را برای ما مشخص می‌کند .

۱۳- NTC یا کلید حرارتی مدار گرمایش پکیج دیواری:

دمای خط لوله‌ی آب مدار گرمایش را کنترل می‌کند و وقتی‌که دمای خط لوله به دمای تنظیم‌شده رسید مشعل را خاموش می‌کند.

۱۴- ترموستات دود یا سنسور دود پکیج دیواری :

سنسور یا همان قسمت حسگر آن به قسمت بالایی کلاهک تعدیل نصب می‌شود و وقتی‌که دودکش به هر دلیلی وظیفه‌ی خود را به‌خوبی انجام ندهد ( تخلیه گازهای حاصل از احتراق مختل شود ) کلاهک تعدیل داغ می‌شود و این داغ بودن توسط این سنسور حس شده و به برد فرمان خاموشی سیستم را می‌دهد.

۱۵- منبع انبساط دیافراگمی پکیج دیواری:

فشار داخل این منبع به‌طور استاندارد Bar ۱ است . کمتر و بیشتر شدن این فشار مشکلاتی را برای سیستم به وجود می‌آورد که ازجمله‌ی آن ، انفجاری روشن شدن دستگاه است . داخل منبع انبساط به ۲ قسمت تقسیم شده است یک قسمت از آن ازت یا همان هوا است و قسمت دیگر با آب مدار گرمایش در ارتباط است.

۱۶- شیر هواگیری اتوماتیک (air vent):

بر روی پمپ سیرکولاسیون پکیج دیواری نصب‌شده است و به‌صورت اتوماتیک عمل هواگیری را انجام می‌دهد.

۱۷- سیستم ضد یخ‌زدگی پکیج دیواری (Anti Freez) :

سیستم ضد یخ‌زدگی دستگاه با فرمان پروب مدار گرمایش و یا پروب مدار آبگرم مصرفی به‌طور دائم فعال است. فقط کافی است که برق دستگاه وصل باشد حتی اگر کلید انتخاب وضعیت در حالت خاموش (off) باشد باز هم سیستم فعال است و هرچند وقت یک‌بار دستگاه را در حدود ۶۰ ثانیه روشن می‌کند .

 

مزایا و معایب پکیج دیواری

استفاده از پکیج دیواری به‌جای آبگرمکن و موتورخانه، دارای مزایای بسیار زیادی است که سبب شده است دیگر در ساختمان‌های جدید از دستگاه‌های گرمایشی قدیمی استفاده نشود و همه مردم به استفاده از انواع پکیج‌های دیواری رو بیاورند.

اگر بخواهیم به مزایای پکیج دیواری اشاره کنیم، می‌توانیم در وهله اول، موارد زیر را عنوان کنیم:

تنظیم کردن دمای پکیج به میزان دلخواه خود

استقلال هر واحد مسکونی به‌صورت کامل و جداگانه

نصب و راه‌اندازی سریع و آسان

کار کردن آرام و بدون تولید صدا و آلودگی صوتی

کاهش انرژی مصرفی گاز، برق و … نسبت به سایر دستگاه‌های گرمایشی

فضای مفید محیط منزل را کمتر اشغال می‌کند

بالا بودن ایمنی آن چرا که دارای سنسورهای دود، سنسور آب گرم و …

در دسترس بودن برای کنترل سیستم و تعمیر در داخل منزل

سرویس و تعمیر پکیج دیواری آسان تر می باشد.

اما پکیج دیواری معایبی نیز دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

در متراژهای بالای ۳۰۰ متر از جمله تالارها، بیمارستان‌ها و … کاربرد ندارد.

نسبت به موتورخانه‌ها عمر کوتاه‌تری دارند و سریع‌تر خراب خواهند شد.

درون واحد مسکونی شما فضایی را اشغال می‌کند.

 

پکیج

نکات مهم در انتخاب و خرید پکیج دیواری

در مورد انتخاب و خرید پکیج دیواری بهتر است با متخصصین این امر مشورت نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. انتخاب و خرید پکیج دیواری برای منزل و یا هر محوطه دیگری، انتخابی بسیار مهم است که ممکن است و می‌تواند نحوه عملکرد پکیج دیواری در سال‌های بعد و رفاه و آسایش ساکنین را تحت تأثیر قرار دهد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید با کارشناسان تکنو تهویه تماس حاصل نمایید تا در مورد انتخاب پکیج دیواری و همچنین نصب و راه‌اندازی پکیج دیواری شما را راهنمایی نمایند.

” همچنین می توانید برای خرید پکیج دیواری از برند های معتبر و با قیمت مناسب از طریق بخش فروش پکیج دیواری تکنو تهویه اقدام نمایید. “

ما در این مقاله به نکاتی نیز اشاره می‌کنیم که می‌تواند در هنگام خرید پکیج دیواری برای شما مفید باشد:

۱ متناسب بودن پکیج دیواری با منزل شما

برای خرید پکیج دیواری باید نوع پکیج را به نسبت متراژ ساختمان خود خریداری نمایید. بنابراین پیش از اقدام برای خرید پکیج ابعاد خانه خود را در نظر بگیرید. از دیگر ملاک‌های تناسبات ارتفاع شهر محل سکونت شما می‌باشد. همان‌طور که می‌دانید هر چه ارتفاع شهر شما بالاتر باشد و در منطقه آب و هوایی سردتر باشید نیاز به پکیج‌هایی با قدرت بالاتر را دارید درنتیجه پیش از خرید پکیج دیواری باید این موارد را در نظر بگیرید.

۲ نوع دودکش منزل

یکی از نکات مهم در هنگام خرید پکیج، نوع دودکش می‌باشد. طول عمودی دودکش خانه در ساختمان‌هایی که واقع در آخر مجتمع بوده به‌طورمعمول زیر سه متر است و در این حالت لازم است پکیج فن دارد نصب نمایید. برای واحدهای پایینی که طول افقی لوله دودکش زیر یک متر باشد پکیج بدون فن بهترین گزینه می‌باشد. سروصدای کارکرد پکیج‌های بدون فن بسیار پایین است. توصیه می‌شود درصورتی‌که به دلیل پایین بودن ارتفاع دودکش مجبور به خرید پکیج بدون فن شدید بهتر است برای ایمنی بیشتر از سنسورهای حرارتی استفاده نمایید. سنسورها علائم حرارتی را چک کرده و در صورت بروز گرفتگی شما را خبردار می‌کنند.

۳ نوع مبدل حرارتی

درصورتی‌که برای ساختمان‌هایی که شامل گرمایش از کف هستند بهترین گزینه پکیج‌های کندانسیک می‌باشد زیرا این پکیج‌ها دارای مصرف کم‌تری هستند. برای خانه‌هایی که گرمایش آن‌ها به‌وسیله فن کویل تأمین می‌شود مناسب‌ترین گزینه پکیج‌های منبع دار می‌باشد. در چنین مواقعی اگر آب مصرفی را باز کنید این فن باد سرد نخواهد زد.

۴ میزان آب گرم مصرفی مناسب برای خانه

درصورتی‌که احساس کردید آب گرم مصرفی خانه شما زیاد می‌باشد لازم است به دنبال پکیج‌های مخزن دار رفت. جمعیت یک عامل مهم در مصرف بیشتر به گرم مصرفی می‌باشد بنابراین هر چه جمعیت خانواده شما بیشتر باشد نیاز بیشتری به آب گرم خواهید داشت.

۵ میزان ظرفیت حرارتی مناسب

درصورتی‌که ساختمان شما زیادی بزرگ نیست پکیج دیواری بهترین گزینه می‌باشد. این پکیج‌ها دارای دوام بسیار بالایی می‌باشند. درصورتی‌که خانه شما زیادی بزرگ نبوده و برای منزل خود از پکیج زمینی استفاده کنید می‌تواند باعث گرمای زیاد خانه شده و اصلاً پیشنهاد نمی‌شود.

۶ مبدل‌های پکیج

اگر آب منطقه شما دارای املاح بالایی است پکیج‌های دو مبدله مناسب‌ترین گزینه می‌باشند زیرا پکیج‌های تک مبدله با گذشت زمان رسوب گرفته و کارایی آن‌ها به‌شدت کم خواهد شد.

۷ پکیج دیواری یا زمینی

درصورتی‌که ساختمان شما بسیار بزرگ باشد استفاده از پکیج‌های دیواری پیشنهاد نمی‌شود و باید از پکیج‌های زمینی استفاده کنید ولی درصورتی‌که منزل شما زیادی بزرگ نیست بهترین گزینه استفاده از پکیج‌های دیواری می‌باشد.

۸ پکیج‌های شامل خطای نمایی

در اصل این پکیج‌ها قابلیت عیب‌یابی اتوماتیک به‌وسیله کدها را دارند که می‌توان فوری مشکل سیستم را تشخیص داده و نمایش داد. این پکیج‌ها شامل عیب‌یاب دارای سنسورهای کنترل عملکرد بوده و قادر هستند خطای کارکرد سیستم را به شکل کدهای مشخصی در مانیتور پکیج نمایش دهند. شخص به‌محض دیدن کد خطا می‌تواند به سراغ دفترچه راهنما رفته و با بررسی کد موجود پی به مشکل ببرد.

۹ هد پمپ سیر کولاسیون

مسیر لوله‌کشی پکیج اثر زیادی در به وجود آمدن افت فشار پکیج داشته باشد. هد پمپ سیر کولاسیون دستگاه به‌طورمعمول جهت مسیرهای لوله با سایز حداکثر ۳۵ الی ۵۰ متر مطلوب است. نوع لوله موجود در لوله‌کشی پکیج هم در افت سیستم تأثیرگذار می‌باشد. لوله‌های انعطاف‌پذیر کم‌ترین احتمال افت فشار را دارند.

۱۰ خدمات پس از فروش

توصیه می‌شود پکیج خود را از شرکتی خریداری نمایید که معتبر بوده و دارای خدمات پس از فروش جهت تعمیر پکیج دیواری باشد و پکیج‌های معتبر دارای حدود ۲ الی ۳ سال گارانتی می‌باشند. همچنین بهتر است پکیج خود را از برندهای معروف خریداری کرده تا از کیفیت ساخت آن مطمئن باشید.

۱۱ رسوب‌زدایی پکیج

درصورتی‌که آب منطقه شما املاح بالایی دارد توصیه می‌گردد موقع نصب در مسیر ورودی آب سرد دستگاه مغناطیسی رسوب‌زدا را قرار دهید. این کار باعث افزایش طول عمر پکیج می‌شود. چنانچه پکیج در مسیری واقع شده که امکان دارد در مسیر باد باشد به‌وسیله عایق مناسب باعث جلوگیری از وزش مستقیم باد به دستگاه می‌گردد.

 

نمایندگی پکیج

برندهای معتبر پکیج دیواری در ایران

اگر بخواهیم لیستی از برندهای معتبر پکیج دیواری و زمینی که در داخل ایران موجود هستند و حتی برخی از آن‌ها در ایران تولید می‌شوند، ارائه دهیم، می‌توانیم به محصولاتی همچون پکیج ایران رادیاتور ، پکیج دیواری بوتان ، پکیج دیواری آریستون، پکیج دیواری بوش، پکیج دیواری گلدیران، پکیج دیواری فرولی، پکیج دیواری ایساتیس، پکیج دیواری لورچ، پکیج زمینی ایرفو، پکیج دیواری تاچی، پکیج دیواری و زمینی رادیانت، پکیج دیواری وایلانت و پکیج زمینی شوفاژکار اشاره کنیم که جزو بهترین و پرفروش‌ترین پکیج‌های موجود در کشور هستند.

 

نصب پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری یکی از کارهایی است که بدون شک می‌بایست توسط متخصص و کارشناس نصب و تعمیر پکیج دیواری انجام شود تا از بروز خطرات و صدمات احتمالی به پکیج و همچنین به‌سلامت ساکنین، جلوگیری شود. ما در این مطلب اشاره مختصری به نحوه نصب پکیج دیواری می‌کنیم اما بهتر است برای نصب سرویس و تعمیر پکیج دیواری با تعمیرکار پکیج دیواری تکنو تهویه تماس بگیرید تا با ایمن‌ترین و بهترین روش، پکیج شما را نصب نمایند.

نصب پکیج این‌گونه است که قبل از نصب باید مکان نصب مناسب را پیدا کنید که نباید در بالای اجاق‌گاز، سماور و … قرار گیرد.
پس‌ازاینکه مکان مناسب را انتخاب کردید باید لوله‌کشی را انجام دهید که معمولاً این کار را بهتر است به متخصصین نصب پکیج بسپارید.
سپس سینی نصب را روی دیوار قرار داده و آن را علامت می‌زنید و با استفاده از دریل دیوار را سوراخ می‌کنید و سینی یا صفحه نصب را روی دیوار با استفاده از رول‌پلاک و پیچ و مهره می‌بندید.

در مرحله بعدی پکیج را در جای مناسب خود روی صفحه نصب قرار می‌دهید و شیر آب گرم و سرد و ورودی و خروجی را مطابق دفترچه به لوله‌کشی وصل می‌کنید.
پس‌ازاینکه مطمئن شدید به‌صورت درست نصب پکیج را انجام داده‌اید می‌توانید پکیج را به‌صورت امتحانی روشن کنید.
این روش نصب برای پکیج‌های دیواری است درصورتی‌که پکیج خود را تهیه‌کرده‌اید ولی نمی‌توانید آن را نصب کنید می‌توانید از تکنو تهویه مرکز نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران کمک بگیرید.

 

سرویس پکیج

مشکلات پکیج‌های دیواری

در سال‌های اخیر استفاده از پکیج‌های دیواری در منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری و تجاری، بسیار موردتوجه قرار گرفته است پس بهتر است با مشکلات احتمالی این پکیج‌های دیواری کم جا و پرطرفدار نیز آشنا شوید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید با تکنو تهویه تماس بگیرید تا یک تعمیرکار پکیج در غرب تهران و یا در هر منطقه از تهران در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کرده و مشکل پکیج دیواری شما را برطرف نماید. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای پکیج دیواری ایجاد شود، عبارت‌اند از:

 • خراب شدن فن
 • افت فشار آب
 • گیرپاژ شدن پمپ
 • ضعیف شدن جرقه زن
 • خرابی سیستم تشخیص شعله
 • روشن نشدن مشعل
 • افزایش فشار پکیج
 • رسوب در داخل مبدل ثانویه
 • ایجاد صدای زوزه در پکیج
 • انسداد دودکش
 • گرم نشدن رادیاتور

 

دلیل نشتی آب در پکیج دیواری

دلایل زیادی می‌توانند باعث نشتی آب در پکیج شوند. از مهم‌ترین دلیل آن می‌تواند شکسته شدن پمپ یا سوراخ شدن دیافراگم باشد ولی دلایل دیگری هم دارد که برای تشخیص و یا تعویض آن باید از تعمیرکار پکیج کمک گرفت. برای سرویس و تعمیر پکیج دیواری با تکنوتهویه تماس بگیرید.

دلیل سروصدای زیاد پکیج دیواری

زمانی که محور یا پروانه پمپ شکسته شود باعث می‌شود زمانی که در حال کم کردن دور کم‌وزیاد هستید صدای زیادی تولید گردد. اگر این مورد پیش بیاید باید جهت تعویض آن از تعمیرکار پکیج کمک گرفت. می‌توانید با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس بگیرید تا به‌طور کامل شما را راهنمایی نماییم.

دلیل گردش نکردن آب در پکیج دیواری

دلیل اصلی این مشکل خرابی پمپ سیرکولاسیون پکیج می‌باشد که کار چرخش آب در پکیج را بر عهده دارد. درصورتی‌که این قطعه خراب شده و یا نیاز به تعویض قطعات داخلی داشته باشد باید توسط تعمیرکار پکیج درست گردد. تعمیر پکیج دیواری در تهران با تیم تکنوتهویه.

دلیل آفت فشار آب در پکیج دیواری

اگر با مشکل در افت فشار آب روبه‌رو شدید می‌توانید دلیل آن را سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط پکیج بدانید و یا کم شدن فشار در هوای منبع باشد. جهت رفع این مشکل باید این منبع عوض شود و اگر کاهش هوا دلیل آن باشد باید منبع را با فشار باد پر نمود.

دلیل گرم نشدن آب رادیاتور پکیج دیواری

قطعه‌ای مهم موتور شیر سه راهه در پکیج است، که اگر مشکل داشته و یا سوخته باشد و آب در مسیر رفت‌وآمد نکند این ایراد در پکیج خود را نشان خواهد داد. درصورتی‌که مشکل از همین مورد باشد باید توسط تعمیرکار پکیج دیواری تعویض گردد.

هواگیری پکیج دیواری چیست؟

یکی دیگر از مشکلات هواگیری است که برای پکیج به وجود می‌آید. اگر شما سال‌هاست که پکیج دیواری دارید قطعاً باید آن را هواگیری کنید. هواگیری پکیج توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری در غرب تهران و سایر مناطق تهران انجام می‌شود. تعمیر پکیج دیواری از خدمات اصلی گروه تکنو تهویه است.

عملکرد پکیج دیواری در حالت تابستان چگونه است؟

هنگامی پکیج دیواری شروع به کار می‌کند که به آب گرم نیاز داشته باشد که این عملیات به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شود. زمانی که شیر آب گرم باز شود سنسور فشار مشعل را روشن می‌کند و بعد از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می‌شود. که این از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می‌گردد.

عملکرد پکیج در حالت زمستانی چگونه است؟

وظیفه پکیج دیواری در فصل زمستان متفاوت است زیرا علاوه بر آب گرم داشتن باید رادیاتور و شوفاژهای گرم‌کننده را هم گرم کند .که اولویت اصلی با آبگرم مصرفی می‌باشد. وقتی‌که شیر آب گرم باز شود سنسور برقی مدار رادیاتور تا وقتی‌که آبگرم مصرفی باز باشد قطع می‌شود البته این موقت است و با بستن شیر آب گرم مدار آبگرم رادیاتور وصل می‌شود و دائماً به‌صورت آنی آبگرم در دسترس است.

در چه مواردی پکیج دیواری نیاز به سرویس دارد؟

افزایش طول عمر پکیج، رسوبات کربن تولیدشده در اثر احتراق در دمای بالا، تجمع گردوغبار واردشده هوا در پکیج دیواری و همچنین عواملی مانند رسوب، گل‌ولای و میکروارگانیسم‌های موجود در سیستم آبراهه را تحت تأثیر قرار خواهند داد. تبادل حرارتی و مکانیکی قطعات متحرک اثر نامطلوبی دارند که باعث کاهش طول عمر پکیج و افزایش میزان خرابی آن می‌شود. بنابراین، برای اینکه پکیج دیواری در شرایط کاری مناسب، کارآمد و اقتصادی کار کند، باید به‌طور منظم از تجهیزات نگهداری کرد. سرویس و تعمیر پکیج دیواری امری ضروری است.

 

مرکز تعمیرات تکنو تهویه

خدمات ارائه‌شده در تکنو تهویه

 • نصب و راه‌اندازی پکیج
 • سرویس پکیج دیواری ، عیب‌یابی و رفع خطا پکیج
 • لوله‌کشی و تعویض قطعات پکیج
 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • تعمیر برد پکیج دیواری
 • تعمیر مبدل پکیج دیواری
 • تعمیر پمپ پکیج
 • نشتی یابی
 • اسید شویی پکیج، جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج
 • تنظیم باد منبع پکیج
 • تعمیر انواع پکیج‌های بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، تاچی و…

 

سایر خدمات ما را در زمینه های دیگر می‌توانید از بخش خدمات تکنو تهویه مشاهده نمایید.

به‌طورکلی می‌توانید برای کارهایی از قبیل نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج دیواری ، عیب‌یابی پکیج دیواری ، تعمیر پکیج دیواری و حتی مشاوره خرید پکیج دیواری با تکنو تهویه تماس بگیرید تا کارشناسان ما به‌طور کامل شما را راهنمایی نمایند و برای ارائه هرگونه کمک و خدمات و تعمیرات پکیج دیواری در غرب تهران و همه مناطق ۲۲ گانه تهران در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند. می‌توانید با خیالی راحت تمامی امور مربوط به سیستم گرمایشی پکیج دیواری را به کارشناسان ما بسپارید.

 

جهت درخواست تعمیرکار پکیج برای تعمیر پکیج دیواری در غرب تهران با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۴۴۷۲۴۸۷۳

۰۹۱۲۹۶۴۳۶۶۱

۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۱

۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۶