شماره های تماس:

021-88175271 | 021-88175276 | 021-44724873

7 روز هفته

9 صبح - 8 شب

تمام مناطق تهران

شمال | جنوب | غرب | شرق

کولر گازی پرتابل

کولرگازی پرتابل چیست؟

کولر گازی پرتابل یک کولر گازی امروزی است ،که برای خنک کردن یک اتاق مورد استفاده قرار می گیرد. کلمه پرتابل به معنای قابل حمل است و علت نام گذاری این کولرها این است که قابل حمل هستند و به دیوار یا سقف متصل نمی شوند.بسیاری از مدل های این کولر حتی چرخ هایی دارند که عمل جا به جایی کولر گازی به اتاق های مختلف را برای ما آسان تر می کنند. کولر گازی های پرتابل در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شوند و شما باید با بررسی میزان قدرت کولر گازی و در نظر گرفتن نیاز خود کولر گازی مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنید.

مزایایی کولرگازی پرتابل؟

 از مهم ترین مزایای کولرگازی پرتابل ایجاد سرمایش مطلوب و بدون رطوبت می‌باشد. همچنین کولرهای گازی از ورود هوای آلوده بیرون به داخل جلوگیری می کند و مانند کولر های آبی گرد و غبار و آلودگی ها رو از محیط بیرون به محیط داخل انتقال نمی دهد. در بعضی از مکان ها که امکان نصب کمپرسور در بیرون وجود ندارد، از کولرگازی پرتابل استفاده می‌کنند.

کولر گازی پرتابل
انواع کولرگازی پرتابل؟

کولرهای گازی پرتابل به دوصورت تک لوله (single hose) و دو لوله (dual hose) برای خروج هوای گرم از داخل کولر موجود می‌باشند، که در ادامه به شرح و توضیح هر مدل می‌پردازیم:

⬅️کولر گازی پرتابل تک لوله➡️

💥نحوه عملکرد کولر پرتابل تک لوله به این صورت است که فقط یک لوله به بیرون راه دارد و وظیفه آن انتقال هوای گرم به بیرون است. درست است که این نوع کولر گازی پرتابل نسبت به مدل دو لوله ارزانتر است و نصب آن هم راحت تر است؛ اما معایبی هم در مقایسه با آن دارد.

💥با توجه به تک لوله بودن این نوع کولر، فن فقط هوا را به داخل می‌کشد و قسمتی از هوا را با گرما، به بیرون می فرستد؛ به همین دلیل با گذشت زمان فشار هوای موجود در داخل اتاق کم می‌شود و باعث می‌شود که هوای اتاق های اطراف به داخل این اتاق بیاید؛ بهترین کار این است که هنگام روشن کردن کولر گازی پرتابل تک لوله، در اتاق را ببندید.

⬅️کولر گازی پرتابل دو لوله➡️

💥این نوع از کولر گازی پرتابل، شامل دو لوله می‌باشد. یک لوله مانند مدل قبل، وظیفه انتقال گرما به محیط بیرون را دارد و لوله دیگر، وظیفه انتقال هوا از محیط بیرون به داخل را دارد؛ به همین دلیل با نصب کولر گازی پرتابل دو لوله، دیگر با مشکل کمبود فشار هوا روبرو نمی‌شویم، زیرا هوای لازماز محیط بیرون منتقل و جایگزین می‌شود.

💥اما از معایب آن نسبت به مدل تک لوله، می‌توان به هزینه و قیمت بالای آن و همچنین دشوارتر بودن مراحل نصب آن برای اشاره کرد.

نیاز های اولیه کولرگازی پرتابل شامل چیست؟

🌟محلی برای نصب و یا جانمایی

🌟پریز برق پر توانی که بتواند حداقل 115 آمپر برق را بدون افت انرژی تامین کند. البته اگر از نوع قدیمی تر باشند به 20 آمپر برق نیاز دارند

🌟یک قسمت برای خروج و یا انتقال هوای گرم به بیرون مانند پنجره و یا سوراخ رو به بیرون از محیط خانه

انواع مختلف کولر گازی پرتابل خانگی

تعمیر و سرویس کولر گازی پرتابل؟

کولرگازی پرتابل مانند بقیه کولرگازی  های دیگه نیاز به سرویس کردن دارد چنانچه سرویس دوره‌ای انجام نشود دچار آسیب وخرابی می‌شود. در صورت نیاز به سرویس کولرگازی پرتابل خود به سرویسکار نیازمند بودید به جرات می‌توان گفت مجموعه تکنو تهویه از بهترین های این خدمات هستند.

شارژ گاز کولر گازی پرتابل؟

شارژ گاز کولر گازی پرتابل یکی دیگر از خدماتی است که توسط نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی پرتابل  تکنو تهویه در سراسر تهران به شما ارائه می شود.🌟🌟🌟

همچنین شما اگر که به موقع اقدام به سرویس کولر گازی پرتابل نمایید، شارژ گاز کولر گازی پرتابل را انجام دهید.عملکرد کولر گازی پرتابل  برای کل سال بیمه می‌شود، فقط جهت اطمینان بیشتر حتما شارژ گاز کولر گازی های پرتابل را بر عهده تعمیرکار و تکنسین کولر گازی پرتابل بسپارید. تیم تکنوتهویه یکی از برترین تیم های تهران در زمینه ،شارژ گاز کولرگازی پرتابل، تعمیر کولرگازی پرتابل، وسرویس کولرگازی پرتابل می‌باشد با ما تماس بگیرید

 تعمیر کولرگازی پرتابل

تعمیر کولرگازی پرتابل نیاز به نصب و لوازم خاصی ندارد.یک لوله خرطومی پلاستیکی درپشت کولر گازی پرتابل وجود دارد جها تخلیه گرمای موتور که این لوله باید به بیرون از فضای خانه یا محل کار هدایت شود.اما هر اندازه هم تعمیر این دستگاه آسان به نظر می‌رسد. اما زمانی که برای آن مشکلی پیش می آید باید به تعمیرکار مخصوص کولر گازی پرتابل تماس بگیرید تا نقص دستگاه را حل کند.