شماره های تماس:

021-88175271 | 021-88175276 | 021-44724873

7 روز هفته

9 صبح - 8 شب

تمام مناطق تهران

شمال | جنوب | غرب | شرق

تعمیر داکت اسپلیت دایکین

تعمیر داکت اسپلیت دایکین

 

تعمیرداکت اسپلیت دایکین؟

داکت اسپلیت دایکین یکی از بهترین داکت ها در بازار میباشد.که از عملکرد مناسبی برخوردار است.اما،با وجود این کیفیت بعضی اوقات با مشکلات روبه رو می‌شود. که باید به موقع سرویس، ویا تعمیر شوند.در صورتی که نیازمند یک فنی کار متخصص در زمینه سرویس، تعمیر، ویا شارژ گاز داکت اسپلیت دایکین هستید تکنو تهویه به عنوان یک مرکز مجاز با سال ها تجربه در تعمیر داکت اسپلیت دایکین آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد.

هزینه تعمیر داکت اسپلیت دایکین چقدر است؟

اعلام هزینه تعمیر داکت اسپیلت دایکین باید توسط کارشناس بازدید شود تا دستگاه را کامل بررسی وعیب یابی کند وسپس توسط کارشناس هزینه تعمیر و یا سرویس ویا تعويض قطعه را برای شما برآورد می‌کند بعد شروع به تعمیر دستگاه داکت اسپلیت ویا کولرگازی شما می‌کند.

سرویس داکت اسپلیت دایکین شامل چیست؟

الف:سرویس پنل داخلی داکت اسپلیت دایکین

!-شستشوفیلترها داکت اسپلیت

!-سرویس سنسور داکت اسپلیت

!-تمیز کردن بلوور داکت اسپلیت

!-سرویس فین ها ویا کوئل داکت اسپلیت

!-بررسی مسیر خروجی آب لوله درین

ب:سرویس پنل خارجی داکت اسپلیت دایکین

که این سرویس از اهمیت زیادی برخوردار است. چون بیرون از منزل شما نصب شده است و درتماس مستقیم با خاک ،غبار، میباشد. که شما باید نسبت به شستشوی به موقع آن اقدام کنید زیرا کثیفی بیش از اندازه کندانسورمانع عملکرد درست دستگاه می‌شود. و فشار زیادی به دستگاه تحمیل می‌کند پس باید یک سرویسکار با تجربه آن را سرویس نمایید. شما میتوانید کار خود را به مجموعه تکنو تهویه بسپارید.که این کار با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی آب انجام میشود.

علائم کمبود شارژ گاز داکت اسپلیت دایکین؟

کم شدن مقدار گاز داکت اسپلیت دایکین موارد مختلفی دارد.که مهم ترین آنها:

•قسمتی از اوپراتور برف می‌زند مانند لوله ها ویا پنل داخل

•کمپرسور به طور مداوم کار نمی کند

•سیستم زیاد سرد نمی‌کند ودستگاه باد گرم می‌زند

•فشار قسمت مکش دستگاه کم می‌شود

•آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می‌شود……

گه شما نگران هیچ یک از این مشکلات نباشید میتوانید تمام موارد بالا را به تعمیر کاران داکت اسپلیت دایکین گروه تکنو تهویه بسپارید واز یک باد خنک لذت کامل را ببرید

تعمیر فن داکت اسپلیت دایکین؟

یکی از بخش ها که همیشه باید به آن توجه داشته باشیم ودر صورت لزوم سرویس شود فن می‌باشد. فن داکت اسپیلت دایکین علاوه بر اینکه عمل وزیدن باد سرد وگرم را به محیط فراهم می‌کند باعث تهویه هوای دستگاه هم می‌شود. وقتی که فن داکت اسپلیت خوب کارنکند باعث کاهش سرعت پرتاب باد وهمچنین گرم شدن دستگاه وگاهی نیز باعث روشن نشدن آن هم می‌شود که در این مواقع تعمیرکار برای بررسی ورفع مشکل اول باید یونیت داخلی را باز کند وبعد با بیرون آوردن فن اقدام به تعمیر آن کند ویا ممکن است فن آسیب دیده باشد که باید کامل تعويض شود.

اگر برای دستگاه داکت اسپلیت خود نیاز به قطعه اصلی واورجینال دارید.کافیست با تکنوتهویه تماس بگیرید در در کمترین مدت زمان برای شما ارسال شود

علت نشتی آب از داکت اسپلیت دایکین چیست؟

گاهی اوقات سقف منزل به دلیل نشتی آب داکت اسپلیت دچار آب ریزش شده که معمولا می‌تواند از سوختن پمپ دستگاه داکت اسپلیت باشد که برای تعویض پمپ درین داکت اسپلیت باید با تعمیرکار مجاز تماس حاصل فرمایید. دلیل دوم آب ریزش داکت اسپلیت دایکین مسدود شدن مسیر تخلیه آب دستگاه داکت اسپلیت است.

تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت دایکین؟

خرابی کمپرسور مشکل بسیاری در داکت اسپلیت ایجاد می‌کند که باید به سرعت آن را برطرف کنیم.اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور کاهش سرمای داکت اسپلیت است که وقتی سرمای دستگاه کم شود نمی‌تواند محیط را خنک نمایید.که در واقع تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور داکت اسپلیت می‌روند. البته خنک نکردن دلایل های زیادی دارد. اما تیم ما قبل از کمپرسور آنها را بررسی می کنند.وسپس بعد از تعمیر کمپرسور داکت اسپیلت دایکین روند خنک کردن دستگاه به حالت عادی برمی‌گردد.

علت اتصال برق داکت اسپلیت دایکین 

بعضی از قطعات مانند موتور فن داکت اسپیلت دایکین میتوانید باعث پریدن فیوز داکت اسپلیت دایکین شود. ویا سوختن کنتاکتور هم میتواند علت پریدن فیوز و اتصالی برق باشد 

علت پریدن فیوز داکت اسپلیت دایکین؟

وقتی که فیوز دستگاه داکت اسپلیت قطع می شود مطمئنا مشکلی در برق اصلی ویا قطعات داکت اسپلیت مانند برد دستگاه وجود دارد. که اگر چنین مشکلی پیش بیاید حتما باید با تعمیرکار متخصص مخصوص داکا اسپلیت دایکین شرکت تکنوتهویه تماس بگیرید تا مشکل بررسی وحل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *