آیکون تکنو تهویه

تعمیر کولرگازی LG

کولرگازی LG

نمایندگی مجازتعمیرات کولر گازی 

الجی در تکنوتهویه 

تعمیر کولرگازی LG

تعمیر کولرگازی LG

کولرگازی ال جی

کولرگازدی LG بدون شک یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات تکنو تهویه باشد. محصولات ال جی به دلیل ظاهر مدرن و تکنولوژی پیشرفته ای که دارا هستند، مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته اند. کولر های گازی LG دارای ۱۰ سال ضمانت کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی قطعات فنی توسط شرکت گلدیران می باشند. انواع مدل های کولر گازی اینورتر LG به صورت زیر می باشند:

کولر گازی ال جی M13AJH-SJ2

کولر گازی ال جی M19AKH-SK2

کولر گازی ال جی M24AKH-SK2

کولر گازی ال جی LSN303HLV

کولر گازی ال جی نکست تایتان

کولر گازی ال جی نکست فایتینگ

کولر گازی ال جی تایتان بیگ

کولر گازی ال جی تایتان آرت کول

کولرگازی ال جی چیست وانواع کمپرسور کولرگازی الجی

کولر گازی اینورتر ال جی جدید ترین مدل LG می باشد که ساخت کشور کره است و جز مدرن ترین کولر گازی با برترین تکنولوژی Dual Inverter می باشد که تکنولوژیی فراتر از کولر های گازی معمولی دارند و سریعا سرمایش محیط را فراهم می کنند. کولر های گازی اینورتر LG تا دمای ۶۵ درجه سانتی گراد قادر به فعالیت می باشند. شرکت ال جی در تولید کولر های گازی خود از کمپرسور روتاری، اسکرال و کمپرسور های دارای کیت اینورتر استفاده کرده است که کمپرسور های روتاری رایج ترین نوع کمپرسور در کولر گازی می باشند و طبق اعلام شرکت LG کمپرسور های روتایی باعث کاهش ۶۵ درصدی مصرف انرژی می شوند. از گاز مبرد R140a و R22 در کولر های گازی ال جی استفاده شده است.

کولر گازی دیواری ال جی

تعمیرکولرگازی LG

در بهترین بودن کولر گازی الجی در کل دنیا شکی نیست و شما می توانید با خیالی راحت این برند را خرید کنید، زیرا که این محصول دارای طول عمر بالا و کیفیت عالی است و اصولا کمتر نیاز به تعمیر پیدا می کند، اما در صورت خرابی کولر گازی الجی ممکن است به دلیل خدمات پس از فروش ضعیف این برند در کشور دچار مشکلاتی شوید، که در این زمان بهتر است برای عیب یابی حرفه ای کولر گازی با متخصصین ما در مجموعه تکنو تهویه تماس حاصل فرمایید.تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

از چه نوع گازی برای کولر گازی ال جی استفاده می کنیم 

کولرگازی ال جی lg  برای عمل خنک کردن از گازهای فریونی (مبرد) R410___R22__استفاده می‌کنند. در ایران مبردها را به اسم گاز می شناسند. نقش مبردها یا همان گاز ها در عملکرد دستگاه بسیار مهم است طوری که کمبو گاز و یا نبود گاز در این سیستم کولرگازی تمامی سیکل تبرید را مختل می کند و با مشکل جدی مواجه می‌شوند و شایعترین نشانه کمبود مقدار شارژ گاز کولرگازی ال جی نداشتن خنکی کافی کولر شما می باشد.

شرکت تکنوتهویه نمایندگی مجاز  تعمیر کولر گازی ال جی LG___ سرویس کولرگازی LG__شارژ گازکولر گازی ال جی LG__ نصب کولر گازی ال جی LG__ با شش ماه گارانتی برای شما ارائه دهند پس بدون هیچ تردیدی با ما تماس بگیرید 

۰۲۱۴۴۷۲۴۸۷۳

۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۶

  ۰۲۱۸۸۱۷۵۲۷۱   

 

علائم کمبود شارژگاز در کولر گازی ال جی 

کم شدن مقدار گاز خود را با عیب های مختلفی نشان میدهد اما شایع ترین آنها عبارتند از:

👈قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی کولرگازی الجی 

👈کمپرسور کولرگازی الجی مدام کار می کند

👈سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند

👈درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کولر گازی ال جی کم می شود

👈آمپر دستگاه  کولر گازی ال جی از حالت عادی کمتر می شود

👈گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه  کولر گازی ال جی مشاهده می شود

👈فشار قسمت مکش سیستم  کولرگازی الجی کم می شود

👈ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود

علت پریدن فیوز مینیاتوری کولرگازی الجی؟

قطع شدن و یا پریدن فیوز مینیاتوری کولر گازی ال جی می‌تواند از عوامل زیر باشد

👈:ولتاژ نامناسب برق تغذیه که ممکن است سبب بالارفتن جریان مصرفی گردد.

👈خرابی فیوز مینیاتوری 

👈انتخاب سایز نامناسب فیوز مینیاتوری

👈اتصالی در کابل‌ها و یا مدار سیم کشی کولر گازی.

👈خرابی خازن کولر گازی که سبب بالارفتن جریان راه اندازی گردد.

.👈خرابی کمپرسور کولر گازی که ممکن است اتصالی داشته باشد.

.👈اتصالی در قطعات کولر گازی نظیر موتورفن و یا برد اصلی

.👈نامناسب بودن ظرفیت کنتور برق اصلی

تعمیر برد کولرگازی الجی؟

برد قطعه ی مهم از هر دستگاه دیجیتال است که کارکرد کلی سیستم را کنترل می کند. برد کولر گازی الجی کنترل کننده و هدایتگر  بخش های گوناگون کولر است. ناکارآمدی این قطعه و بروز  نقص های فنی در آن ، موجب از کارافتادگی کامل دستگاه خواهد شد. یکی از اصلی ترین عواملی که خرابی و سوختن برد را به دنبال دارد، نوسانات جریان برق ورودی به سیستم است.عموما خرابی برد با تعویض اجزای تشکیل دهنده ی آن ممکن می شود، اما در صورتی که میزان آسیب وارده بر برد شدید باشد، تعویض برد نیازی غیر قابل چشم پوشی است. کارشناسان ما در شرکت تکنوتهویه تعمیر کولر گازی ال جی، برد معیوب را با نمونه ی اورجینال مشابه و سازگار با مدل دستگاه مورد نظر تعویض می نمایند تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نگردد.

تعمیر ترموستات کولرگازی الجی؟

ترموستات یکی از قطعات اصلی تعبیه شده در کولر گازی می باشد که وظیفه ی تنظیم دما را بر عهده دارد. این قطعه با همکاری کمپرسور، دمای محیط را افزایش یا کاهش می‌دهد و آن را به دمای دلخواه کاربر می‌رساند. در واقع ترموستات کولر گازی در صورت کاهش دمای محیط و سرد شدن هوا، جریان برق ورودی به کمپرسور را قطع می‌کند تا از ادامه ی کار آن و کاهش دما جلوگیری کند و البته بالعکس به هنگام افزایش دمای محیط، جریان برق ورودی کمپرسور را برقرار می‌کند تا  کمپرسور شروع به کار ‌کند و فرآیند خنک‌سازی دمای محیط از سر گرفته شود.هرگونه خرابی در روند کاری ترموستات می تواند موجب از ناکارآمدی کمپرسور و در نتیجه عدم فعالیت کولر گازی گردد. بنابراین نحوه ی تعمیر ترموستات کولر گازی امر مهم است که نیازمند مهارت و تجربه ی تعمیرکاران مجرب این حوزه می باشد. شرکت تکنو تهویه تعمیر کولر گازی  ال جی کلیه ی امور مرتبط با بازیابی و تعمیر ترموستات کولر گازی ال جی را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام می دهد.

دلایل مشتریان جهت تعمیرات کولرگازی الجی؟

۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی 

۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

۱۱ -کار نکردن کنترل دستگاه

۱۲- لوله کشی توکار ساختمان ها، سازمانها و منازل مسکونی

۱۳- نصب کولر گازی و اسپلیت

۱۴- خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن مداوم

ضمانت تعمیر کولرگازی الجی در تکنوتهویه 

مجموعه ما با داشتن تیم تخصصی  از بهترین  و خبره ترین تکنسین‌های تعمیرات کولرگازی الجی در کشور و استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات یدکی اصلی و فابریک بالاترین سطح کیفیت تعمیرات را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.
بعد از اتمام تعمیرات و ارائه فاکتور توسط تکنسین اعزام شده  از زمان صدور فاکتور به مدت شش ماه تمام خدمات ارائه شده  در شرکت تکنوتهویه به مشتری عزیز شامل گارانتی بوده و رفع مشکلات مجدد در  کولر گازی ال جی بدون هزینه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *