شماره های تماس:

021-88175271 | 021-88175276 | 021-44724873

7 روز هفته

9 صبح - 8 شب

تمام مناطق تهران

شمال | جنوب | غرب | شرق

داکت اسپلیت LENNOX لنوکس

داکت اسپلیت LENNOX لنوکس
سرویس و تعمیر داکت اسپلیت لنوکس

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت امروزه با توجه به افزایش قیمت این دستگاه و مشکلات اقتصادی مردم و همچنین با توجه به دلیل پیچیدگی ساختمان این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان میباشد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.بنابراین در هنگام انتخاب تعمیرکار و سرویسکار داکت اسپلیت یاکولرگازی باید نهایت دقت لازم را بکار بگیریم. به جرات می توان گفت که تعمیر داکت اسپیلت لنوکس از عهده هرکس بر نمی‌آید و تا حد امکان نباید تعمیر ان را به افراد ناوارد بسپارید بلکه یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات داکت اسپلیت به صورت تخصصی لازم است تا با همه قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن کیفیت اولیه دستگاه را دوباره باز گرداند.

شارژ گاز داکت اسپلیت لنوکس؟

داکت اسپلیت لنوکس یا کولر گازی لنوکس برای عمل خنک کردن از گازهای فریونی (مبرد) مانند 

_R22A

-R410A

-R407A

 استفاده می‌کنند. در ایران مبردها را به اسم گاز می شناسند. نقش مبردها یا همان گاز ها در عملکرد دستگاه بسیار مهم است به نحوی که کمبود یا نبود آن در این سیستم ها تمامی سیکل تبرید را مختل کرده و با مشکل جدی مواجه می‌کند.و شایعترین نشانه کمبود مقدار(شارژ گازداکت اسپلیت) نداشتن خنکی کافی داکت اسپلیت می باشد.

مشخصات داکت اسپلیت لنوکس؟

ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول آشنا می‌شویم:

تهویه مطبوع

مصرف انرژی رده A

دارای کلاس T3

امکان کانال کشی با طول زیاد و پیچیده بدون داشتن افت

فشارپوشش تمام بدنه با رنگ الکترواستاتیک

فن‌های اپراتور و کندانسور دارای پوشش ضد خوردگی

امکان نصب به صورت افقی،‌ عمودی و سقفی

امکان استفاده برای پروژه‌هایی با لوله کشی 50 متر افقی و 30 متر عمودی

دارای فیلتر ضد گرد و غبار و قابل شستشوتهویه مطبوع و حذف رطوبت از منزل

مستقل برای هر واحد آپارتمانی

قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر محصولات

حذف کانال کشی عمودی

دارای کمپرسور بسیار قدرتمندانتقال سرما و گرما به صورت یکنواخت

حذف رادیاتور و لوله کشی‌های پراکنده در سقف و کف واحددارای کویل آب گرم

دارای سنسورهای کنترل فشار گاز پایین و بالامجهز به شیر انبساط

دارای سنسور آنتی فریزدارای ترموستات دیواری هوشمند مجهز به اینورترگرمایش و سرمایش لحظه‌ای

دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

تعمیر کمپرسور داکت اسپلیت لنوکس؟

خرابی کمپرسور مشکلات زیادی را در داکت اسپیلت لنوکس ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنیم. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای داکت اسپیلت است.زمانی که سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد داکت اسپیلت به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات داکت اسپیلت تکنو تهویه قبل از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد داکت اسپیلت لنوکس و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

ترموستات داکت اسپلیت لنوکس؟

ترموستات داکت اسپلیت  لنوکس در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند.ترموستات داکت لنوکس كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستات را به دستگاه هاي تولید گرما یا سرما متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه  تثبیت نماید. هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما ۳ الي ۵ درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود.شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که این قطعه با ارزش داکت شما به دلایل مختلفی خراب شده باشد و دیگر نتوانید با این دستگاه دمای اتاق را تنظیم کنید. و به دنبال یک تعمیرکار جهت تعمیر ترموستات داکت خود بگردید لازم به ذکر است که احتمال تعمیرات ترموستات داکت اسپلیت بسیار پایین است و شانس قبل تعمیر بودن ترموستات داکت لنوکس خیلی پایین است و معمولا و نیاز به تعویض دارد .حال اگر به هر دلیلی ترموستات داکت شما هم خراب شده است و به دنبال مرکز تخصصی جهت تعویض ترموستات داکت اسپلیت  می گردید می توانید با آرامش خاطر کار را به ما بسپارید تا تعمیرکاران ما با تخصص خود در این زمینه ابتدا به تعمیر ترموستات می پردازند و در صورت نبودن امکان تعمیر به تعویض ترموستات داکت شما بپردازند و لذت یک باد خنک را به شما هدیه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *